Haber

Ahmet Davutoğlu’nun sözlerine Devlet Bahçeli’den sert yanıt: Serok Ahmet akıl hastası, aklı zifiri

Gelecek PartiGenel Lider Ahmet Davutoğlu, katıldığı canlı yayında MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli hakkında, “Bahçeli, küçük aklıyla ‘altılı masa’ya fitne sokmaya çalışıyor. Bu açıklamalara Devlet Bahçeli yanıt verdi.

“SEROK AHMET AKILDI”

Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Serok, sana söylüyorum, herkesin aklı vardır. Önemli olan düşünmektir. Ama senin sözde aklın sürekli sendeliyor. Akıl meşale gibidir, karanlığa gözdür.” , Ölü deri dilsizin sözüdür. Serok Ahmet akılsızdır, Onun da aklı zifiridir” dedi.

KARADENİZ’DE DOĞALGAZIN KEŞFİNE ANLATILMIŞTIR

Karadeniz’deki gaz rezerviyle ilgili de konuşan Bahçeli, “Doğalgazın keşfine saygı duymayanların iliklerine kadar işleyen soğukla ​​nasıl baş edeceklerini yakından izlemek ve takip etmek milletimizin hakkıdır. Bakalım geçecek mi? Gaz mı, soğuk mu, ülkesiyle gurur duyuyor” dedi.

SEMİH YALÇIN TEPKİLENDİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın da bugün yaptığı açıklamalarla Davutoğlu’nu suçladı. neler olup bittiği hakkında, zihin hakkında konuşarak…

“SANDIK HAZİRAN’DA PİYASİYET MESAFESİ OLACAK”

Davutoğlu’nun küt kanatları uçmaya yetmiyor ama kendini Anka zannedip havalanmaya çalışıyor. Yürümeye gücü yoktur ama Bezirganbaşı gibi kervansız yoldadır. Her sözü, her tavrı siyasi bir şaka… Teşbihte bir kusur yok; Aptal köpek büyüktür, der atalarımız. Aptal politikacı da yetersiz hırs yüzünden mahvolur. Tükenmişlik sendromunun pençesine düşen Davutoğlu için Haziran 2023’te sandık siyasetin uğrak yeri haline gelecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu