Teknoloji

Atlas Fallen Ertelendi! Ne zaman çıkacak?

Bu yıl çıkması beklenen oyunlardan biri Atlas Düşmüş ertelenen. Mayıs ayında çıkmasını bekliyorduk ama birkaç ay daha beklememiz gerekiyor. Yandan bakacak olursak 2024 yılına kadar değil. Detaylar burada.

Oyun branşını düşündüğümüzde aklımıza gelen şeylerden biri de elbette gecikmelerdir. Özellikle son yıllarda bu durum oldukça can sıkıcı bir hal aldı ama ne yazık ki yapacak bir şey yok. İşin acı tarafı ‘daha iyi bir deneyim’ yaşatmak amacıyla alınan erteleme kararları sonrasında hayal kırıklıklarıyla da karşılaşıyoruz. Evet PC için de çıkan The Last of Us Part 1’de sizi arıyoruz.

Atlas Fallen ne zaman çıkacak?

Bu erteleme haberinin konuğu Atlas Fallen. Bu ayın başında yapılan tarih duyurusunun ardından Focus Entertainment ve Deck13 tarafından yapılan yeni duyuru ile PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen oyunun 10 Ağustos 2023 tarihine ulaştığını öğrenmiştik.

Twitter’da yapılan paylaşıma bakılırsa unutulmaz, ilgi çekici bir oynanış sunan ve tamamen kooperatif olarak oynanabilen bir oyun ile oyuncularla buluşmak istediler. Bunun için ekstra zamana ihtiyaçları vardı. Fazladan üç aylık ödemesiz dönem de bu hedefe ulaşmalarını sağlayacak gibi görünüyor. Umarız teknik sorunlar nedeniyle oynanamayan bir Atlas Fallen ile karşılaşmayız.

Düşmüş Atlas Hakkında

İnsanlığı yozlaşmış tanrıların zulmünden kurtarmaya çalışacağımız bir maceranın sunulacağı oyunda birçok tehlikenin yanı sıra geçmişe ait sırlar ve kesitler bizleri bekliyor olacak. Ayrıca kum gücüyle çalışan ve şekil değiştiren silahlarımızla efsanevi düşmanları avlayacağız ve bu düşmanlardan topladığımız esanslarla oyun tarzımızı şekillendirebileceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu